BZT52-C6V8-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZT52-C6V8-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5566029
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@3V 410mW 6.46V~7.14V 6.8V 80Ω 8Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS