BZT52-B14-AU_R1_000A1
Extended
- Manufacturer
- PANJIT International
- MFR.Part #
- BZT52-B14-AU_R1_000A1
- JLCPCB Part #
- C5565939
- Package
- SOD-123
- Description
- -55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@10.5V 13.72V~14.28V 14V 25Ω 410mW SOD-123 Zener Diodes ROHS