BMS40-12B-08H7.0W040J
Extended
Manufacturer
BESTAR ELECTRONICS
MFR.Part #
BMS40-12B-08H7.0W040J
Description
0Hz~10kHz 2W 40mm 500Hz 7mm 8Ω Electromagnetic - Speakers ROHS