BZX84B5V1-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84B5V1-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5556003
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 2uA@2V 410mW 480Ω 5.1V 5V~5.2V 60Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS