AFK686M80H32T-F
MFR.Part #
AFK686M80H32T-F
JLCPCB Part #
C5550140
Package
SMD,D12.5xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 14mm 320mΩ@100kHz 375mA@120Hz 5000hrs@105℃ 68uF 80V ±20% SMD,D12.5xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS