ACS37612LLUALU-015U5
MFR.Part #
ACS37612LLUALU-015U5
JLCPCB Part #
C5547160
Package
TSSOP-8
Description
-40℃~+150℃ 15mV/g 4.5V~5.5V TSSOP-8 Current Sensors ROHS