A3KM1ASP12VDC1.6D
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
A3KM1ASP12VDC1.6D
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 145V@DC 15ms 15ms 80A AgSnO2 - Automotive Relays ROHS