A2H1CCQ24VDC1.6R
MFR.Part #
A2H1CCQ24VDC1.6R
JLCPCB Part #
C5542974
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+125℃ 10ms 10ms 24V 50A 75V@DC AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) SOCKETABLE Automotive Relays ROHS