A-TB508-OQ21CV
MFR.Part #
A-TB508-OQ21CV
JLCPCB Part #
C5542014
Description
-40℃~+115℃ 1 1x21P 20A 21 21P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS