682MPW630K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
682MPW630K
JLCPCB Part #
C5537332
Package
Plugin,D6xL14.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、630V 6.8nF ±10% 插件,D6xL14.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS