823MKP275KC
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
823MKP275KC
JLCPCB Part #
C5529290
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 82nF X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS