475MPW400K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
475MPW400K
JLCPCB Part #
C5528075
Package
Plugin,D28.5xL47mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、400V 4.7uF ±10% 插件,D28.5xL47mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS