767143153GPTR13
MFR.Part #
767143153GPTR13
JLCPCB Part #
C5525657
Description
14 15kΩ 200mW 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS