768163183GPTR13
MFR.Part #
768163183GPTR13
JLCPCB Part #
C5523448
Description
16 18kΩ 200mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS