768141472GPTR13
MFR.Part #
768141472GPTR13
JLCPCB Part #
C5523435
Description
100mW 13 14 4.7kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS