767143683GPTR13
MFR.Part #
767143683GPTR13
JLCPCB Part #
C5523396
Description
14 200mW 68kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS