407F35E036M0000
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
407F35E036M0000
JLCPCB Part #
C5521105
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 20pF 36MHz 40Ω ±30ppm ±50ppm SMD Crystals ROHS