63CNQ080
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
63CNQ080
Description
1 Pair Common Cathode 1.5mA@80V 30A 80V 930mV@30A - Schottky Diodes ROHS