382LX823M050B102VS
MFR.Part #
382LX823M050B102VS
JLCPCB Part #
C5518498
Package
插件,D50xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 15.95A@20kHz 3000hrs@85℃ 50V 50mm 82000uF ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS