49SMSS2025BMDAEFJCE-CT
Extended
Manufacturer
Hong Kong X'Tals Limited
MFR.Part #
49SMSS2025BMDAEFJCE-CT
JLCPCB Part #
C5510777
Description
-40℃~+85℃ 10pF 20.25MHz 30Ω ±100ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS