501HCA27M0000DAF
Extended
Manufacturer
SKYWORKS/SILICON LABS
MFR.Part #
501HCA27M0000DAF
JLCPCB Part #
C5510009
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 1.7V~3.6V 27MHz 4.9mA LVCMOS ±20ppm SMD Programmable Oscillators ROHS