381LX221M450A042
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381LX221M450A042
JLCPCB Part #
C5507809
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.206Ω@120Hz 10mm 220uF 3000hrs@105℃ 35mm 40mm 450V 900mA@120Hz ±20% Plugin,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS