473MPW630K
MFR.Part #
473MPW630K
JLCPCB Part #
C5506072
Package
Plugin,D9xL20.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、630V 47nF ±10% Plugin,D9xL20.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS