383LX473M025A062
MFR.Part #
383LX473M025A062
JLCPCB Part #
C5494669
Package
Plugin,D35xL63mm
Description
-40℃~+105℃ 25V 3000hrs@105℃ 35mm 47000uF 63mm ±20% 插件,D35xL63mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS