383LX273M080B102VS
MFR.Part #
383LX273M080B102VS
JLCPCB Part #
C5494666
Package
插件,D50xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 18mΩ@120Hz 27000uF 3000hrs@105℃ 50mm 80V 9.64A@20kHz ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS