383LX182M250N052
MFR.Part #
383LX182M250N052
JLCPCB Part #
C5494663
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 120mΩ 1800uF 250V 3000hrs@105℃ 40mm 50mm ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS