382LX333M035A052
MFR.Part #
382LX333M035A052
JLCPCB Part #
C5494639
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 3000hrs@85℃ 33000uF 35V 35mm 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS