381LX681M250J052
MFR.Part #
381LX681M250J052
JLCPCB Part #
C5494625
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 250V 25mm 3000hrs@105℃ 50mm 680uF ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS