380LX393M016A032
MFR.Part #
380LX393M016A032
JLCPCB Part #
C5494583
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 22mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 35mm 39000uF 6.95A@120Hz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS