227LBA350M2DD
MFR.Part #
227LBA350M2DD
JLCPCB Part #
C5486390
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.13036Ω@120Hz 1.29A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 30mm 32mm 350V ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS