226XMPL012MG19
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
226XMPL012MG19
JLCPCB Part #
C5486338
Package
2917
Description
-40℃~+105℃ 1.8A@100kHz 1000hrs@105℃ 12V 2.1mm 22uF 30mΩ Polymer ±20% 2917 Polymer Aluminum Capacitors ROHS