225SVH050MCR
MFR.Part #
225SVH050MCR
JLCPCB Part #
C5486148
Package
SMD,D4xL5.5mm
Description
-40℃~+105℃ 105.5Ω@120Hz 11mA@120Hz 2.2uF 2000hrs@105℃ 4mm 5.5mm 50V ±20% SMD,D4xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS