KF102M016F160A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KF102M016F160A
JLCPCB Part #
C62938
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
1000uF 16V 16mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS