63SXV100M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
63SXV100M
JLCPCB Part #
C3274502
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 100uF 10mm 12.7mm 164mA@120Hz 25mΩ 63V Polymer ±20% SMD,D10xL12.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS