SJ100M025B070A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
SJ100M025B070A
JLCPCB Part #
C62932
Package
Plugin,D4xL7mm
Description
1.5mm 1000hrs@105℃ 10uF 25V 28mA@120Hz 4mm 7mm ±20% 插件,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS