182NQ030-1
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
182NQ030-1
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15mA@30V 180A 30V 4.14kA 510mV@180A - Schottky Diodes ROHS