127AVG050MFBJ
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
127AVG050MFBJ
JLCPCB Part #
C5479630
Package
Plugin,D8xL13.5mm
Description
-55℃~+125℃ 112.5mA@120Hz 120uF 13.5mm 2000hrs@125℃ 3.5mm 32mΩ 50V 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL13.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS