156PMC400KSP0
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
156PMC400KSP0
Description
-40℃~+100℃ 15uF 275V、400V ±10% - Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS