153MPW250K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
153MPW250K
JLCPCB Part #
C5476587
Package
Plugin,D5.5xL14.5mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 200V、250V ±10% 插件,D5.5xL14.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS