125SPC015A
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
125SPC015A
Description
-55℃~+100℃ 1 Independent 1.65kA 120A 15V 40mA@15V 410mV@120A - Schottky Diodes ROHS