104PPA850K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
104PPA850K
JLCPCB Part #
C5472207
Package
Plugin,D11xL34mm
Description
-55℃~+85℃ 100nF 500V、850V ±10% 插件,D11xL34mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS