104PPA122K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
104PPA122K
JLCPCB Part #
C5472205
Package
Plugin,D14xL34mm
Description
-55℃~+85℃ 100nF 550V、1.2kV ±10% 插件,D14xL34mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS