104MPW250K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
104MPW250K
JLCPCB Part #
C5470487
Package
Plugin,D8.5xL14.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 200V、250V ±10% Plugin,D8.5xL14.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS