1.5SMC33CA-AU_R2_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
1.5SMC33CA-AU_R2_000A1
JLCPCB Part #
C5466973
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28.2V 31.4V 33A@10/1000us 45.7V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS