MOR05SJ012JAA0
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MOR05SJ012JAA0
JLCPCB Part #
C62525
Package
Plugin,D8xL24.5mm
Description
1.2Ω 500V 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS