MOR05SJ022KAA0
MFR.Part #
MOR05SJ022KAA0
JLCPCB Part #
C62523
Description
0.22Ω 500V 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS