FNRH252010S-2R2MT
- MFR.Part #
- FNRH252010S-2R2MT
- JLCPCB Part #
- C5451597
- Package
- 1008
- Description
- 1.5A 1.75A 150mΩ 2.2uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS