A2541WV-3P
MFR.Part #
A2541WV-3P
JLCPCB Part #
C5445396
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 2.54mm 2.54mm 250V 3A 3P 3mm 6mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS