AP120N03
Extended
Manufacturer
ALLPOWER(ShenZhen Quan Li Semiconductor)
MFR.Part #
AP120N03
JLCPCB Part #
C5443725
Package
TO-220C
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5V 108W 120A 2.68nF 30V 30nC@10V 330pF 393pF 3mΩ@10V TO-220C MOSFETs ROHS