AP120N04K
MFR.Part #
AP120N04K
JLCPCB Part #
C5443718
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 108W 120A 341pF 40V 5.128nF 65nC@10V TO-252 MOSFETs ROHS